realizacje

kontakt

ARTIST Design studio

Firma ARTIST Design studio powstała w Rzeszowie jako firma internetowa. Działamy na terenie całej Polski, ale szczególnie na Podkarpaciu, którego mieszkańcom, oprócz grafiki i stron internetowych, oferujemy ciekawe materiały reklamowe i biurowe z nadrukiem firmowym. Klientom, którzy decydują się na stałą współpracę z nami, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. W ramach współpracy sporządzamy czytelną umowę i oferujemy spotkanie z przedstawicielem na terenie Podkarpacia. Klientów z innych województw obsługujemy mailowo i wysyłamy wygodne umowy w formie pdf.

Oprócz stron internetowych możesz u nas zamówić zarówno różnego rodzaju grafikę, jak i gotowe produkty z drukarni. Przedstawiciel ARTIST przywiezie zrealizowane wydruki prosto do siedziby firmy. Dbamy o kompleksową obsługę naszych Klientów.

Atuty
naszej firmy

atuty

Dołącz do grona najbardziej zadowolonych klientów!

Jeśli masz dylemat, którą firmę wybrać z wielu opcji dostępnych na rynku, wybierz ARTIST. Gwarantujemy miłą atmosferę, ciekawe projekty, dojazd do Twojej firmy, atrakcyjne ceny. Możesz sterować wszystkim zza własnego biurka.

To jest właśnie profesjonalna, kompleksowa obsługa.

SYSTEM PRZEDSTAWICIELSKI

Przyjedziemy do Twojej firmy!
Umów wizytę z naszym przedstawicielem i poznaj szczegółową ofertę.

PROFESJONALIZM I MIŁA ATMOSFERA

Daj się zaskoczyć...
indywidualnym podejściem, ciekawymi pomysłami i zawsze miłą obsługą.

STAŁY KONTAKT, DOSTĘPNOŚĆ

Pracujemy dla Ciebie
dlatego zawsze jesteśmy pod ręką.

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Potrzebujesz szybkiej reakcji?
Indywidualne projekty zrealizowane na czas.